Herrarmbandsur

322091

HERRARMBANDSUR, 3 st, bl a Omega, 1900-talets mitt, stål, diameter ca 3-3,5 cm

Skador, slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Herrarmbandsur

Budhistorik (20 bud)
1966349
1 800
1966345
1 700
1966345
1 600
1964501
1964501
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.