Herrbetjänt Italien

322090

HERRBETJÄNT, 1900-tal, Italien, märkt KF, höjd ca 102 cm

Bruksslitage

Rum 8

Herrbetjänt Italien

Budhistorik (18 bud)
1966475
1965786
950
1966474
950
1965786
900
1965407
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.