Silverskedasr och fruktknivar 1800-tal

322089

SKEDAR, 16 st., FRUKTKNIVAR, 3 st, SALTSKED, 1800-tal, silver, olika modeller, total vikt ca 344 g

Delvis omarbetade, slitage, delvis med gravyr

Silver, Silverbestick

Monter 20

Budhistorik (1 bud)

1965851
2015-08-07 18:40:22
850

2015-08-08 kl 20:33
Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.