Oidentifierad konstnär oljemålning

322087

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, skogslandskap med figurer, olja på duk, otydligt signerad och daterad, 26 x 44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Budhistorik (18 bud)
1966326
1 300
1966310
1966310
1966276
1966276
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.