Bordslampa mässing

322086

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, rund mässingfot, räfflad mittstam i trä, skärm i mässing, två ljuspunkter, höjd ca 45 cm

Bruksslitage, märker och repor

Belysning, Bordslampor

Monter 20

Bordslampa mässing

Budhistorik (16 bud)
1966238
1966056
1966177
1966056
950
1965278
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.