Waldemar Sjölander gouache och akvarell

322085

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988):(2), vilande kvinna samt religöst motiv, signerade, akvarell och gouache, ca 50 x 64 resp. 65 x 44 cm

Tavelvagn 7

Budhistorik (24 bud)
1966157
1966588
1966157
1 900
1966586
1 800
1966157
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.