Skål med historicerande dekor

322084

SKÅL, porslin, KPM, Tyskland, skulpterad dekor med svan och historicerande gosse, längd ca 30 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin

Monter 19

Skål med historicerande dekor

Budhistorik (3 bud)

1959720
1959704
1958649

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.