Silverbestick

322083

BESTICK, silver, 1800/1900-tal, olika modeller, vikt ca 1455 g

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 20

Silverbestick

Budhistorik (1 bud)

1965849
2015-08-07 18:39:33
3 800

2015-08-08 kl 20:27
Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.