Oidentifierad konstnär olja

322071

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Höststorm, signerad Sandgren, olja på papper uppklistrat på duk, 38x28 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (4 bud)

1972446
550
1971820
500
1971820
1965323

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.