Teservis KPM

322070

TESERVIS, 15 dlr, porslin, KPM, Tyskland, 1900-talets senare hälft, bemålad med motiv av blommor samt delvis förgylld, bestående av: 12 tekoppar med fat, tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, tekannans längd ca 30 cm

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 19

Teservis KPM

Budhistorik (15 bud)
1963835
950
1963709
900
1963834
900
1963709
850
1963833

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.