Skåp 1800-tal

322067

SKÅP, 2-delat, rokokostil, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor i intarsia, delvis träskuren dekor, höjd ca 244, 162x55 cm, nyckel finns

Skador, sprickor, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Skåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1966312
450
1963460
1966311
1963460

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.