Olle Bonniér färglitografi

322058

OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér -64, 21/100, färglitografi, ca 44x50 cm

Smärre gulnad

Fack 10

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1965891
700
1965890
650
1965878
600
1965888
550
1965878
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.