Spegel Karl-Johan

322055

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, bronserad, dekor med motiv av kolonetter samt fleuroner och maskaroner, höjd ca 102 cm

Slitage, dekorbortfall

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 17

Spegel Karl-Johan

Budhistorik (21 bud)
1965813
1 600
1965236
1965812
1965236
1 300
1965388

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.