Bumling Ateljé Lyktan

322052

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, Ateljé Lyktan, "Bumlingen", etikettmärkt, stomme i gul stål, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7

Bumling Ateljé Lyktan

Budhistorik (16 bud)
1966320
2 400
1966318
1966316
1960238
1 900
1966160
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.