Byrå 1800-tal

322051

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal, mahogny, 3 lådor med förgyllda beslag, höjd ca 76, 80x39 cm

Mässingslist saknas, bakstycke saknas, skador, slitage

Rum 12

Byrå 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1966661
600
1964679
550
1963908
500
1964678
450
1963908

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.