Josef Frank takarmatur modell 2356 Svenskt Tenn

322050

TAKARMATUR, för 6 ljuspunkter, Josef Frank för Svenskt Tenn, modellnr 2356

Bruksslitage, repor

Belysning, Taklampor, Design

Monter 24

Budhistorik (20 bud)
1965603
4 400
1964026
4 200
1961833
1961833
3 200
1960226

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.