Sengustavianska stolar

322048

STOLAR, 1 par, sengustavianska, vitmålade, stoppad sits, sitt höjd ca 45 cm

Senare bemålning, slitage, skador

Rum 5

Sengustavianska stolar

Budhistorik (6 bud)
1965817
700
1965759
650
1965730
600
1965729
550
1965071

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.