Stol rokoko

322047

STOL, 1700-tal, rokoko, bemålad, stoppad sits klädd med Primavera Svenskt Tenn, sitthöjd ca 47 cm

enare bemålad, smärre skador

Rum 5

Stol rokoko

Budhistorik (21 bud)
1965666
2 400
1965493
1965493
1 900
1965665
1 800
1965493
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.