Baljfåtölj 1 par, taburett

322046

BALJFÅTÖLJ 1 Par, TABURETT, Sengustaviansk stil, 1900-tal, dokoren träskuren med bl.a. fleuroner, bladstav, samt bladhölstrade ben, sittöjd ca 45 cm

Fägbortfall, slitage

Rum 20

Baljfåtölj 1 par, taburett

Budhistorik (12 bud)
1965731
6 200
1965348
6 000
1963918
4 200
1962707
1962241
1 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.