Alvar Aalto bänk

322040

ALVAR AALTO, för Artek, bänk, modell 153A, björk, stämpelmärkt, sitthöjd ca 45, 112x40 cm

Bruksslitage, märken och repor

Möbler, Design

Rum 4

Alvar Aalto bänk

Budhistorik (20 bud)
1965544
1965984
2 800
1965544
1962314
1965199

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.