Slagbord England

322033

SLAGBORD, 1800-tal, England, mahogny, höjd 71x99, total längd 137 cm

Fanerskador, ytskador, slitage

Rum 4

Slagbord England

Budhistorik (2 bud)

1966544
1959189

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.