Oljemålning Josefina Holmlund

322031

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905), Landskapsbild med vilande flicka, signerad J. Holmlund, olja på duk, 39 x 61 cm

Lagning

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning Josefina Holmlund

Budhistorik (6 bud)
1969839
2 800
1969835
2 600
1969830
1961938
1 600
1961936

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.