Oljemålning Frans Wilhelm Odelmark

322030

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), "Refektoiriet i Klostret ST Clara, Assisi", signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 73 x 91 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
1969448
2 800
1968957
2 600
1967515
1967214
600
1966075
450

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.