Oljemålning Edvard Rosenberg

322029

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad Edv. Rosenberg 1926, olja på duk, 59 x 94 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning Edvard Rosenberg

Budhistorik (26 bud)
1969783
6 400
1969781
6 200
1969716
6 000
1969779
6 000
1969716
5 800

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.