Nadezda Streltsova oljemålning

322026

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Stilleben med pioner, äpplen och vindruvor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 70x80 cm

Rum 7

Budhistorik (33 bud)
1965885
13 500
1965867
13 000
1965884
12 500
1965867
12 000
1965871
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.