Lars Larsson oljemålning

322025

LARS LARSSON (född 1912): ''Vardagsrums motiv'', signerad L Larsson, olja på pannå, 38x46 cm

Fack 7

Lars Larsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1966537
550
1966103
500
1958832
450
1966102
1958832

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.