Simone de Dardel oljemålning

322024

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): "Landskap III, signerad Simone d Dardel, olja på duk, ca 55 x 46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Simone de Dardel oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1966613
600
1966612
550
1961469
500
1961469
1959636

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.