Byrå England

322023

HALLBYRÅ, England,1900-tal, fanerat i olika träslag bl.a. valnöt, höjd 78, 65x41 cm

Slitage och skador, faner bortfall

Rum 20

Byrå England

Budhistorik (16 bud)
1966458
1 300
1966452
1966456
1966452
1965185

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.