Snedklaffsekretär

322022

SNEDKLAFFSEKRETÄR med överdel, omkring 1800, furu, beslag smide samt mässing, överdel med hyllplan, höjd 190, 107x60 cm, nyckel finns

Skador och slitage, nyckel finns att hämta vid Utlämningen

Rum 18

Snedklaffsekretär

Budhistorik (4 bud)

1966286
1966053
750
1965344
700
1958519

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.