Skåp 1800/1900-tal

322019

VÄGGSKÅP, 1800/1900-tal, bemålat, svaravade detaljer, höjd ca 55, 34x23 cm

Slitage och färgbortfall

Möbler, Allmoge

Rum 7

Skåp 1800/1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1965552
550
1964961
500
1965550
500
1964961
450
1960114

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.