Pelarbord 1800-tal

322018

PELARBORD, nyrokoko, vit stenskiva, 1800-tal, valnötsfanér, träskuren dekor, höjd 73, diameter ca 40 cm

Skador och faner med sprikor

Rum 2

Pelarbord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1965205
750
1965692
700
1965205
650
1965691
600
1965205
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.