James Herbert Snell

322014

JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): "Piquigny near Amiens" signerad J Herbert Snell, olja på duk, 28x36 cm

Ramskador

Konst, Äldre måleri

Fack 5

James Herbert Snell

Budhistorik (16 bud)
1965903
1 700
1965907
1 600
1965903
1965904
1 400
1965903
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.