Svensson oljemålning Stockholmsmotiv

322011

V. SVENSSON (1900-tal): Mariaberget från Slussen i Stockholm, signerad V. Svensson, olja på pannå,

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 31

Budhistorik (7 bud)
1965356
600
1965282
550
1961498
500
1965281
450
1961498

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.