Parti Allmoge

322008

TRÄLJUSSTAKE, LYKTA, SKINNPÅSE, SVEPASK, HANDSPEGEL, MÅTT, 18/1900-tal, skinnpåsen daterad 1844, ljusstakens höjd 21,5 cm,

Slitage och skador

Diverse, Allmoge

Monter 18

Parti Allmoge

Budhistorik (12 bud)
1966016
1 700
1963057
1 600
1966011
1 600
1963057
1966005

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.