Oljemålning tallskog

322007

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal): Skymning vid skogsbäck, olja på duk, signerad och daterad EB 1916, 55x38 cm

Hål i duken

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning tallskog

Budhistorik (10 bud)
1965822
1965772
1965821
1965772
700
1965820
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.