Kerstin Hedman

322005

KERSTIN HEDMAN (född 1948), komposition, signerad och daterad 2006 a tergo, olja på plexi, 35x15 cm

Monter 18

Kerstin Hedman

Budhistorik (10 bud)
1964092
1965701
950
1964092
850
1963873
1963873
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.