Wilhelm Kåge 4 delar Carrara

322003

WILHELM KÅGE, 4 dlr, Gustavsberg, Carrara,bestående av: skål, vas samt ett par mindre vaser, dekor av bemålade blommor, höjd ca 19 cm

Nagg, bruksslitage

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 18

Wilhelm Kåge 4 delar Carrara

Budhistorik (4 bud)

1960587
1958642
1959701
1958642

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.