Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha

322000

ÅSA LINDSJÖ (född 1971), Sanitetsbuddha, 2000-tal, gjord i samarbete med Ifö Sanitär, numrerad 135/300

Tillverkningsdefekter

Konst, Skulpturer

Monter 25

Åsa Lindsjö Sanitetsbuddha

Budhistorik (8 bud)
1965595
650
1965491
600
1965453
550
1965366
500
1964007
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.