Olja på duk signerad Prinsep

321999

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad Prinsep, olja på duk, 91x61 cm

Fack 21

Olja på duk signerad Prinsep

Budhistorik (12 bud)
1965724
900
1958480
850
1965722
1958480
700
1965652
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.