Oljemålning omkring 1950

321996

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med figurer, otydligt signerad Nag***, olja på pannå, 35x85 cm

Fack 8

Oljemålning omkring 1950

Budhistorik (14 bud)
1965714
1965713
950
1965713
850
1965422
1965422
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.