Carl Baagoe teckning

321991

CARL BAAGOE (Danmark, 1829-1902): Tremastad bark till havs, signerad och daterad Carl Baagoe -84, blyerts och täckvitt, 16x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Carl Baagoe teckning
Budhistorik (17 bud)
1965416
1965352
1965352
1 700
1965336
1 600
1965351

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.