Hans Osvald Larsson olja

321987

HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): Stilleben med blommor i vas, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, 28x24 cm

Fack 35

Hans Osvald Larsson olja

Budhistorik (8 bud)
1962087
650
1965864
600
1962087
550
1965863
500
1962087
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.