Sven Storm olja

321986

SVEN STORM (1905-1990): Sommar i Knäbäck, signerad och otydligt daterad Storm Knäbäck 1955, olja på pannå, 46x98 cm, dedikation "Hjärtliga hälsningar på 45.te födesledagen Familjen Storm"

Fack 28

Sven Storm olja

Budhistorik (1 bud)

1965765
2015-08-07 16:50:26

2015-08-07 kl 19:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.