Spetsglas 1700/1800-tal

321985

SPETSGLAS, 4 st., 1700/1800-tal, klarglas, ett med slipad monogramdekor, två med luft i benet, höjd ca 12-16 cm

Bruksslitage

Glas, Dricksglas

Monter 15

Spetsglas 1700/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1965883
3 400
1958582
3 200
1965881
3 200
1958582
1965880
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.