Staffan Östlund olja

321984

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Kustlandskap, signerad med monogram, olja på duk, 81x100 cm

Fack 18

Staffan Östlund olja

Budhistorik (48 bud)
1965643
6 800
1965639
6 600
1965642
6 600
1965639
6 400
1965641
6 200

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.