Tekanna med Gräddkanna

321979

TEKANNA, GRÄDDKANNA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932, klotformad, svärtat trähandtag, krönande knopp, höjd ca 13 cm, gräddkannan, höjd 4,5 cm

Slitage, repor

Metall, Tenn

Monter 24

Tekanna med Gräddkanna

Budhistorik (6 bud)
1965980
550
1959841
500
1958468
450
1958167
1958101

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.