Peter Johansson

321976

PETER JOHANSSON (född 1964): ''Vem gör konsten?'', signerad och numrerad Peter Johansson, 101/150, bildmått ca 29x27,5 cm

Fack 15

Peter Johansson
Budhistorik (6 bud)
1965921
550
1958003
500
1965919
450
1958003
1958821

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.