Emil Lindgren olja

321971

EMIL LINDGREN (1866-1940): Läsande mor och dotter, signerad och daterad E Lindgren -1919, olja på duk, 92x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Emil Lindgren olja

Budhistorik (10 bud)
1965708
1965707
3 800
1965706
3 600
1965705
1965704
1 300

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.