Allmogetextil

321969

TEXTIL / VÄVNAD, allmoge, 1800-tal, motiv av fåglar, 119x50 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Allmoge

Monter 24

Allmogetextil

Budhistorik (2 bud)

1964802
1958169

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.