Kistor allmoge

321963

KISTOR, 2 st, allmoge, 1800-tal, bemålade, beslag i järn, höjd ca 15-22, längd ca 31-43 cm

Hårt slitage

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge

Monter 17

Kistor allmoge

Budhistorik (5 bud)
1965395
500
1965389
450
1960601
1959985
1959925

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.